Нега на коса(88)

Шампон и маска со кератин

Cafemimi.mk

690 ден.

483 ден.

Шампон и маска со протеини

Cafemimi.mk

690 ден.

483 ден.

Шампон и маска со церамиди

Cafemimi.mk

690 ден.

483 ден.

Бифазен ревитализирачки серум за оштетена и кревка коса 200мл

Cafemimi.mk

490 ден.

343 ден.

GOLDWELL Dualsenses - BOND PRO - Кондиционер

STARLUX

1,063 ден.

GOLDWELL Dualsenses - BOND PRO - Серум Спреј

STARLUX

1,063 ден.

GOLDWELL Dualsenses - BOND PRO - Бустер

STARLUX

1,478 ден.

GOLDWELL Dualsenses - BOND PRO - Третман Маска

STARLUX

1,200 ден.

GOLDWELL Dualsenses - COLOR - Шампон

STARLUX

940 ден.

GOLDWELL Dualsenses - COLOR - Кондиционер

STARLUX

910 ден.

GOLDWELL Dualsenses - COLOR - Серум Спреј

STARLUX

940 ден.

GOLDWELL Dualsenses - COLOR - Третман Маска

STARLUX

1,063 ден.

GOLDWELL Dualsenses - COLOR EXTRA RICH - Шампон

STARLUX

940 ден.

GOLDWELL Dualsenses - COLOR EXTRA RICH - Кондиционер

STARLUX

940 ден.

ECLU Гел за туширање DETOX SEA MINERALS & MATCHA, 600 мл

Cafemimi.mk

720 ден.

504 ден.

Активатор за раст на косата 100мл

Cafemimi.mk

430 ден.

ECLU маска за коса SOS RECOVERING 7 во 1 КАКАО и ЈОЈОБА, 380 мл

Cafemimi.mk

980 ден.

686 ден.

ECLU Гел за туширање MOISTURIZING ARGAN & VANIL , 600 мл

Cafemimi.mk

720 ден.

504 ден.

ECLU Гел за туширање RELAX GRAPEFRUIT & CLEMENTINE, 600 мл

Cafemimi.mk

720 ден.

504 ден.

ECLU Гел за туширање NOURISHING JOJOBA & PAPAYA , 600 мл

Cafemimi.mk

720 ден.

504 ден.

ECLU Micellar CO-WASHING балсам за чистење MORINGA & COCONUT, 380 мл

Cafemimi.mk

930 ден.

651 ден.

Long beauty со разладувачки ефект 1000 мл.

Стефи Поинт Козметика

700 ден.

490 ден.

GOLDWELL Dualsenses - BOND PRO - Шампон

STARLUX

1,063 ден.

Шампон и балм за коса "Nutrition & volume"

Cafemimi.mk

610 ден.

244 ден.

Маска за коса CAFÉ MIMI (регенератор 3 во 1, масло од макадамија и пантенол) 250 мл

Маска за коса CAFÉ MIMI (регенератор 3 во 1, масло од макадамија и пантенол) 250 мл

Cafemimi.mk

380 ден.

152 ден.

ОЗОН ГОЛД СЕРУМ ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСА 50ml

ОЗОН ГОЛД СЕРУМ ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСА 50ml

Anni Farm

1550 ден.

1,240 ден.

Шампон за коса CAFÉ MIMI (обоена коса, авокадо и моринга) 250мл

Шампон за коса CAFÉ MIMI (обоена коса, авокадо и моринга) 250мл

Cafemimi.mk

280 ден.

112 ден.

Scrub шампон за коса CAFÉ MIMI (волумен и чистење, мрсна коса) 330гр

Scrub шампон за коса CAFÉ MIMI (волумен и чистење, мрсна коса) 330гр

Cafemimi.mk

390 ден.

273 ден.

Маска за коса PROFESSIONAL (кератин) CAFÉ MIMI 110мл

Маска за коса PROFESSIONAL (кератин) CAFÉ MIMI 110мл

Cafemimi.mk

300 ден.

120 ден.

Маска за коса CAFÉ MIMI (за забрзување на растот на косата, шеа путер и орхидеи) 220мл

Маска за коса CAFÉ MIMI (за забрзување на растот на косата, шеа путер и орхидеи) 220мл

Cafemimi.mk

380 ден.

152 ден.